Transport pomponów z tiulu, pompony tiulowe w transporcie, Art Pompon Świdnica

Pompony tiulowe Art Pompon w transporcie

Tworzone przez Art Pompon piękne ozdoby wykonane są ze sztywnego tiulu, którego cechuje bardzo dobre zachowanie kształtu.
Jednak zdarza się, że podczas transportu pompony leżą jeden na drugim, co może powodować ich niewielkie odkształcenia. Co możemy wtedy zrobić?
Sposób na taki kłopot jest bardzo łatwy: wystarczy wziąć pompon w ręce i lekko zgniecione falbany tiulu rozczesać palcami, porozgarniać je na boki, a następnie powiesić pompon na satynowej wstążce.
Ta krótka czynność pozwoli na powrót pompona do jego oryginalnego kształtu.

Polecamy, aby pompony Art Pompon rozwieszać na satynowych wstążkach dołączonych do każdego z nich. Rozwieszone pompony prezentują się uroczo oraz zachowują swój kulisty kształt i jednolitą gęstość. Oczywiście ozdoby z tiulu mogą również leżeć np. na meblach, jednak po pewnym czasie możliwe jest pojawienie się u podstaw pomponów niewielkich odkształceń. Aby pompon powrócił do swojego naturalnego kształtu wystarczy zastosować się do porady wymienionej w pierwszym akapicie.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału oraz odpowiedniej pielęgnacji pompony z tiulu Art Pompon będą piękną ozdobą przez długi czas.