Transport ArtPomponów

Pompony tiulowe Art Pompon w transporcie.

Tworzone przez Art Pompon piękne ozdoby wykonane są ze sztywnego tiulu, którego cechuje bardzo dobre zachowanie kształtu. Jednak zdarza się, że podczas transportu pompony leżą jeden na drugim, co może spowodować ich niewielkie odkształcenie. Co możemy wtedy zrobić?
Sposób na taki kłopot jest bardzo łatwy: wystarczy wziąć pompon w ręce i lekko rozczesać palcami zgniecione falbany z tiulu, porozgarniać na boki i powiesić pompona. Ta krótka czynność pozwoli na powrót pompona do jego pierwotnego kształtu.

Polecamy, aby pompony Art Pompon zawieszać na satynowych wstążkach dołączonych do każdego z nich. Rozwieszone pompony prezentują się wtedy uroczo, zachowują swój kulisty kształt i jednolitą gęstość. Oczywiście nasze okrągłe ozdoby z tiulu mogą również leżeć np. na meblach, jednak po pewnym czasie możliwe jest pojawienie się u podstawy pompona niewielkiego odkształcenia. Aby pompon powrócił do swojego kształtu wystarczy zastosować się do porady wymienionej w pierwszym akapicie.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiału oraz odpowiedniej pielęgnacji (Jak zadbać o pompony z tiulu Art Pompon?) pompony z tiulu Art Pompon są piękną ozdobą przez długi czas.